KSWiK w Myslakowicach stosuje Roundup!

Pracownicy Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji w Mysłakowicach zostali przez nas przyłapani na gorącym uczynku podczas stosowania rakotwórczego...

data publikacji: 24-05-2021


Bustowski TV



Śledztwo dziennikarskie w toku


W dniu dzisiejszym tj 24.05.2021 otrzymaliśmy od mieszkańca Mysłakowic informację, że pracownicy Spółki Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji stosują rakotwórczy Roundup w pobliżu zbiornika wody pitnej.

Pojechaliśmy z interwencją na miejsce gdzie zabezpieczyliśmy czterolitrowe opakowanie tej rakotwórczej substancji. Nadmienię, że dostawcą wody pitnej jest Spółka której członkami zarządu są między innymi:

  • Gmina Kowary reprezentowana przez Burmistrza Kowar - Elżbieta Zakrzewska
  • Gmina Mysłakowice reprezentowana przez Wójta Mysłakowic - Michał Orman
  • Gmina Piechowice reprezentowana przez Burmistrza - Jacek Kubielski
  • Gmina Podgórzyn reprezentowana przez Wójta Podgórzyna - Mirosław Kalata
  • Gmina Szklarska Poręba reprezentowana przez Burmistrza Szklarskiej Poręby - Mirosław Graf
  • Związek Gmin Karkonoskich reprezentowany przez Przewodniczącego Zarządu - Radosław Jęcek

Do większości Gmin, które wchodzą w skład zarządu Spółki, która truje glifosatem wystosowaliśmy pisma o sfinansowanie badań dzieci. Uświadomiliśmy także powagę problemu związanego z Glifosatem. Pomimo iż powzięli taką informację nadal stosują Roundup. Dzisiejsze zdarzenie uświadamia co może być powodem odmowy przyznania środków finansowych przez w/w Gminy.

Czyżby obawiali się wyników badań zdając sobie sprawę, że Spółka Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji stosuje tą rakotwórczą substancję? Nie można nawet wykluczyć, że przedstawiciele w/w Gmin mają odgórnie narzucone stosowanie tego rakotwórczego środka. Czy robią to świadomie wykaże dziennikarskie śledztwo. Przyjrzymy się tej sprawie dogłębniej.

Marcin Bustowski


losowa wiadomość



Rusza kolejny proces z Animex - Berlinki

Dnia 28.04.2021 roku w SĄDZIE OKRĘGOWYM w Jeleniej Górze rusza kolejny proces z Animexem producentem międy innymi parówek Berlinki.

losowa wiadomość



Rejestracja Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

Dnia 22.04.2021 złożyliśmy w Sądzie Okręgowym w Warszawie wniosek o rejestrację Partii Politycznej Przebudzeni Konsumenci

losowa wiadomość



Uświadamiamy Konsumentów w Lidlu w Jeleniej Górze

Polacy wynoszą z molochów takich jak Lidl, Biedronka, Kaufland, Carrefour i inne, pełne torby chemicznej żywności. Sklepy te powinny być przekwalifikowane...

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM




Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top