Czy Burmistrz Kowar dotrzyma słowa?

Pani Elżbieta Zakrzewska powiedziała "na rzecz miasta Kowar chcemy przygotować nie tylko badania na obecność glifosatu w organizmie, ale również cały program profilaktyczny"

data publikacji: 24-04-2021


Bustowski TVOczekujemy na decyzję od Pani Burmistrz Kowar


Od początku kwietnia 2021 roku zainicjowaliśmy akcję zmierzającą do zainteresowania lokalnych władz w całej Polsce poważnym problemem który zagraża naszemu życiu i zdrowiu.
W Jeleniej Górze Pan Burmistrz już uruchomił program sfinansowany z budżetu miasta umożliwiający zrobienie badań na zawartość rakotwórczego glifosatu w organizmie najuboższym dzieciom z Jeleniej Góry.
Z tym samym wnioskiem zwróciliśmy się do Burmistrza Kowar, Pani Elżbiety Zakrzewskiej. W przekazie dla regionalnych mediów Pani Burmistrz powiedziała, że glifosat to bardzo szkodliwa substancja dla organizmu ludzkiego, szczególnie tego małego. Potwierdziła, że rozumie sytuację która panuje z zastosowaniem tego środka. Wypowiadając się w imieniu pracowników Urzędu w Kowarach powiedziała, że na rzecz miasta chcemy przygotować nie tylko badania na obecność glifosatu w organizmie, ale również cały program profilaktyczny i przedstawić go Radzie co wiąże się z tym, że będziemy apelować do naszych mieszkańców, działkowiczów i firm żeby tego środka nie stosowali w życiu codziennym. Podkreśliła, że zrobi to, żebyśmy przynajmniej w Kowarach nie byli truci tą substancją.
Liczymy, że zostaniemy zaproszeni przez Panią Burmistrz na uczestnictwo w sesji Rady Miejskiej gdzie będziemy mogli także zabrać głos.


losowa wiadomośćZrzutka na walkę z systemem dla Kasi Pohoreckiej

Kasia jako jedna z nielicznych sprzeciwiła się zamykaniu lokali gastronomicznych. Została zaatakowana przez Sanepid, Policję i Prokuraturę. Za Kasią wstaw...

losowa wiadomośćBurmistrz Kowar Elżbieta Zakrzewska obiecała pomóc

Pani Elżbieta Zakrzewska powiedziała "na rzecz miasta Kowar chcemy przygotować nie tylko badania na obecność glifosatu w organizmie, ale również cały pr...

losowa wiadomośćParówki Kraina Wędl z bakterią Listeria monocytogenes

GIS po raz kolejny zawiadamia o wykryciu bakterii Listeria monocytogenes w parówkach z szynki Kraina Wędlin

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top