Czym to jest konserwowane?

Otrzymałem ciekawą wiadomość od Pani, która ze swoją szefową poddała testowi na wytrzymałość zapakowaną, krojoną szynkę marki Sokołów.

data publikacji: 11-06-2021


Czym to jest konserwowane?

Zastanów się zanim kupisz!


Cytuję otrzymaną wiadomość: "Witam Cię serdecznie, w maju w zeszłym roku zeszła z datą szyneczka babuni sokołów. Zrobiłyśmy z szefową test i zostawiłyśmy tę szynkę w szafce, oryginalnie zapakowaną. Wyobraź sobie, że szynce nic nie jest! Wygląda jakby dalej była do spożycia, a po roku czasu tylko lekko zbladła i to nie cała. Co w tej szynce musi być, że tyle przetrwa bez warunków chłodniczych. Ja na szczęście już długie lata nie jem mięsa i nie sponsoruje już cierpienia, ale straszne, że dzieci to konsumują."[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM


LISTA POPARCIA Partii Przebudzeni Konsumenci

Pobierz, wydrukuj, zbierz podpisy i wyślij kurierem

Wygrajmy Razem!


Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top