Posiedzenie w sprawie apelacji Animex - Berlinki

Pod koniec maja Sąd Okręgowy w Warszawie będzie rozpatrywał apelację producenta między innymi parówek Berlinki w sprawie wyroku uniewinniającego. Sąd uznał, że mówię prawdę, a Animex uważa, że ich wyroby są smaczne i zdrowe. Wojujemy dalej!

data publikacji: 23-04-2021


Bustowski TVTermin rozpatrywania apelacji


27.05.2021 Sąd Okregowy w Warszawie przy ulicy Solidarności 127 o godz 14.30 w sali 114, korytarz G, P.I będzie rozpatrywał apelację firmy Animex w sprawie uniewinnienia mojej osoby przez Sąd Rejonowy w sprawie oskarżenia mnie przez firmę Animex. Animex twierdzi że ja szkaluję ich dobre imię. Niech Agriplus otwiera wszystkie w Polsce chlewnie, a my zbadamy mocz u świń na Glifosat! Byli hodowcy którzy powiedzieli, że będą zeznawać i mówić prawdę są zastraszani !!

Kolejny etap, kolejne wydatki, kolejna prośba do Was o pomoc.losowa wiadomośćAnimex czekamy na was w Sądzie 28.04.2021

Zapraszamy wszystkich 28.04.2021 do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze na rozprawę z Animexem - Krakuski, Berlinki...

losowa wiadomośćCertyfikaty i system jakości żywności to fausz

Powiem Wam o mechanizmach zrównoważonego rozwoju, certyfikacji i wymysłach korporacji wspieranych przez polityków

losowa wiadomośćJarosław Kaczyński jest człowiekiem czy powłoką

W moich wczorajszych przemysleniach poddałem wątpliwości fakt, że Jarosław Kaczyński żyje i jest człowiekiem. Moje przeczucia nie muszą być fantazją,...

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top