Jestem otwarty na debatę

Prezes Zarządu Związek Polskie Mięso wystosował pismo do Głównego Inspektora Sanitarnego

data publikacji: 08-03-2021Polskie to tylko jest w nazwie


Oburzyło się obce mięso o czym możemy przeczytać w liście skierowanym do Głównego Inspektora Sanitarnego przez (Polskie) Mięso. Jestem otwarty na debatę z udziałem Ministra Rolnictwa, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz zarządu Animexu i innych producentów mięsa. Chętnie porozmawiam na temat mięsa sprzedawanego konsumentom w naszym kraju.

Polskie Mięso ma tylko polskie obywatelstwo, ale pochodzi z Danii, Belgii, Niemiec i Ukrainy.

Pismo od Polskie Mięso do GIS
Pismo od Polskie Mięso do GIS

Musisz to zobaczyć: Facebook - Piter Uljanickilosowa wiadomośćZrzutka na koszty pikiety pod firma bayer w Warszawie

Proszę udostępniij - Żądamy powołania Agencji Bezpieczeństwa Żywności, wprowadzenia restrykcyjnych norm żywności, odbudowania polskiego rolnictwa, lik...

losowa wiadomośćMięso Animexu w Biedronce i Lidlu jest zagrozeniem

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed dwiema partiami mięsa, które wyprodukowane zostały przez słynną firmę Animex dla sieci Biedronka i Lidl.

losowa wiadomośćRząd potajemnie podpisał porozumienie z Izraelem

Wrogi Polakom rząd okupacyjny potajemnie przed narodem polskim podpisał niekorzystne dla Polaków porozumienie z Izraelem. (Link do dziennika ustaw pod wiadom...

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top