Zegary już odmierzają czas

Dnia 08.05.2021 roku otrzymałem przesyłkę z zegarami. Stanowią one wyraz wdzięczności dla Team Bustowski.

data publikacji: 10-05-2021


Zegary już odmierzają czas

Bardzo dziękuję za prezent


Pan Łukasz Jabłoński który wysłał do mnie przesyłkę z upominkiem (dwa drewniane, grawerowane, starannie wykonane zrgary) dołączył list z wyrazami wdzięczności dla całego zespołu Team Bustowski za poświęcenie, zaangażowanie, uświadamianie ludzi i merytoryczne dyskusje.

Ja dziękuję Panie Łukaszu za zegary które od dnia odebrania przesyłki już odliczają czas do przejęcia władzy przez prawdziwych Polaków.

Wygrajmy Razem!

Marcin Bustowski[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top