Policjanci, otrząśnijcie się!

Władza okupacyjna wykorzystuje Policjantów i Policjantki do walki z narodem, a kiedy prosicie o zdrowie dla Waszych dzieci, okupanci odwracają się od Was!

data publikacji: 09-06-2021


Bustowski TVKasa jest prawie na wszystko


Złożyliśmy pisma do komend wojewódzkich i wielu posterunków i komend policji w całym kraju z prośbą o przebadanie dzieci policjantów i pracowników policji na zawartość w ich organizmach rakotwórczej substancji jaką jest Glifosat. Otrzymaliśmy juz kilka odpowiedzi. Pieniędzy na badania dzieci policjantów nie ma!

Ważniejsze od zdrowia dzieci policjantów są rzeczy które mógłbym długo wymieniać, a każda z nich woła o pomstę do nieba. Dla przykładu są pieniądze na aresztowanie Bustowskiego za mówienie prawdy, w asyście kilku radiowozów i kilkunastu policjantów. Są pieniądze na asystowanie pracowników Sanepidu, którzy znęcają się nad restauratorami na zlecenie władzy okupacyjnej. Są pieniądze na ochronę oszustów, łajdaków i ludobójców, na szczepionkowe kampanie reklamowe, na wynagrodzenia za każdy przypadek śmiertelny potwierdzony przez lekarza jako Covid'owy, ale nie ma pieniędzy na przebadanie dzieci!

Policjanci i Policjantki, przejrzyjcie na oczy! Jesteście wykorzystywani do walki Polsko - Polskiej z narodem, a kiedy prosimy o przebadanie Waszych dzieci, żeby pokazać z jak ważnym problemem spotykamy się każdego dnia, otrzymujemy decyzję odmowną. Ta odmowa nie jest skierowana do mnie tylko do Was.


losowa wiadomośćWyjazd pod Ministerstwo Rolnictwa prosimy o wsparcie

Dnia 21.04.2021 planujemy kolejny wyjazd do Warszawy tym razem pod Ministerstwo Rolnictwa. Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe.

losowa wiadomośćSanepid w Jeleniej Górze odpowiedział za pytania

Dnia 15.03.2021 r zwróciłem się do PSSE w Jeleniej Górzez z prośbą o udzielenie odpowiedzi na 8 pytań. Otrzymałem odpowiedź.

losowa wiadomośćSłowa Burmistrza Kamiennej Góry rzucone na wiatr

Burmistrz Kamiennej Góry Pan Chodasewicz nie dał pieniędzy na badanie dzieci pomimo, że 250 matek deklarowało w ankiecie chęć zbadania dzieci.

[ powrót ]


STOP! TRUCIA GLIFOSATEM
Podziękowania

Logo Przebudzeni Konsumenci | Marcin Bustowski

Dnia 20 stycznia 2021 roku w Warszawie w Sądzie Rejonowym odbyła się rozprawa w której byłem oskarżony przez firmę Animex uważającą się za lidera na rynku mięsa w Polsce. Składam serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyjechali z różnych miast w Polsce, żeby mnie w tym dniu wspierać. Pokazaliście co potraficie, Korytarz w sądzie był wypełniony po brzegi, jesteście wspaniali za co Wam jeszcze raz dziękuję.

Marcin Bustowski
Matrix - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Żyjemy w matrixie

Państwo MATRIX w którym żyjemy nie jest nam przyjazne. Rzeczywistość ta została wykreowana przez polityków, korporacje zagraniczne, koncerny farmaceutyczne i spożywcze wspierane przez władzę okupacyjną. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wygrać walkę ze złem. Wygrajmy Razem!

Zrzutka - WygrajmyRazem.pl - Marcin Bustowski

Dziękuję Wam za każdą złotówkę

Moja codzienna walka jaką toczę z wrogim systemem, wiąże się ze sporymi wydatkami - wyjazdy, badania, materiały reklamowe, megafony, porady prawne i wiele innych rzeczy które pochłaniają znaczne kwoty. Bez Was nie byłoby to mozliwe.
Proszę o wspieranie moich działań dla dobra nas wszystkich.

hop top